KAYSERİ HABERLERİ

10 Ayrı Semtte 10 Adet Taksi Durağı Yaptırılacak

IHA
24.02.2015 - 13:58Son Güncelleme :

YEREL HABERLER KAYSERİ

IHA

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi İlçe sınırları içerisinde ilk etapta 10 ayrı semtte taksi durağı yaptırılacağını söyledi.
Rastgele prefabrik yapılar ev iş merkezleri dönemi sona ermiştir …
Çevresi ve Kayseri kent mimarı ile bütünleşen projesi ile Taksi Duraklarının şehre ayrı bir vizyon katacağını belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç“Melikgazi belediyesi çevresi ve doğa dostu bir belediyedir. Bunu her fırsatta çalışmaları ve yatırımları ile belgelemektedir. Şehrin planlamasına, imarlı gelişimine büyük önem veriyoruz. Melikgazi olarak şehrin estetik görünümüne yapılan çalışmaların çevresi ile uyumuna da önem veriyoruz. Kayseri yüzyılların birikimi ile bir kültür mozağı oluşturmuştur. Bu oluşumu olumlu olarak kullanmak ve şehre yansıtmak istiyoruz. Bu açıdan her köşe başında rastgele kurulan adeta kulübe görünümündeki taksi duraklarını kaldıracağız. İlk etapta 10 taksi durağını şehrin merkezinde inşa edeceğiz. Bireyler bu yapıyı görünce taksi durağı olduğunu anlayacaktır. Çünkü yapısı ile bir standart getirilecek ve işlevlik kazanacaktır. Şehrimizde artık rastgele prefabrik yapılar ev iş merkezleri dönemi sona ermiştir ”dedi.
Şehir estetiğine ve görsel güzelliğine yakışır...
Kayseri’ye ve Kayserililere yakışır şehir estetiğine ve görsel güzelliğine yakışır bir proje hazırladıklarını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, ilk etapta 10 adet yapılacağını ancak zaman içerisinde tüm taksi duraklarını aynı yapıda birleştireceklerini kaydetti.
Açık İhale Usulü ile inşa edileceğini …
Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç,10 ayrı taksi durağının inşası ve yerleşterilmesi ihalesinin 3 Mart 2015 günü saat: 11.00’ de Belediye Encümen salonunda gerçekleştirileceğini sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden 10 Ayrı Semtte 10 Adet Taksi Durağı Yaptırılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 13 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 10 Ayrı Semtte 10 Adet Taksi Durağı Yaptırılacak haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
24 Kasım 2017, Cuma
 • İmsak
  05:41
 • Guneş
  07:23
 • Öğle
  12:36
 • İkindi
  15:11
 • Akşam
  17:27
 • Yatsı
  18:58
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı