« Hürriyet.com.tr
MENÜ

10,5 numara Delgado olacak

Beşiktaş, Manisaspor’la yollarını ayıran Sezer Öztürk’ü kadrosuna katıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Sarsmaz, “Bazı hazırlıklar var, doğrudur. O hazırlıkların sonucuna göre Sezer Beşiktaş’a gelebilir” dedi.

Aynı programda konuşan Sezer ise “Önümüzdeki günlerde büyük kulüplerden bir tanesine transferim konusunda bir gelişme yaşanabilirim. Menajerim temaslarını sürdürüyor. Manisaspor’la da anlaşılırsa transferimin gerçekleşmesini istiyorum. Benim için önemli olan oynayabileceğim takımlara gitmek.

Kendimi büyük takımda oynamak için hazır hissediyorum. Futbol her yerde aynı şekilde oynanıyor. Hatta büyük takımda yetenekli futbolcular için daha iyi oynamak daha kolaydır; çünkü yanındaki adamlar futbolu bilen adamlar oluyor. Büyük takımda oynamak istiyorum” şeklinde konuştu.

SEZER’İ EZELDEN BERİ İSTİYORUZ

Sezer Öztürk, çok uzun süredir takip ettiklerini belirten yönetim kurulu üyesi Nedim Sarsmaz, “Sezer, Manisaspor’a gelmeden, Almanya’daki günlerinden bu yana takip ettiğimiz bir oyuncu. Bazı hazırlıklar var. Doğrudur. O hazırlıkların sonucuna göre Sezer, Beşiktaş’a gelebilir” diyerek bu transfer gerçekleşmek üzere olduğunu ifade etti.

İşte Nedim Sarmaz’ın Beşiktaş’ın gündemindeki konulara ilgili sözleri:

MAĞLUBİYET KORCAN’A FATURA EDİLEMEZ

Futbol bir ekip oyunu tek bir futbolcunun üstüne mağlubiyeti yıkmak adaletli değil. Korcan, bizim evladımız. Altyapımızdan yetişti. Şanssız bir maç. Korcan, Manisaspor maçındaki talihsizlikten dolayı çok üzüldü. Onu yetiştiren antrenörler de çok üzüldüler. Genel bir üzüntü havası var; ama Korcan’ı kazanmamız gerekiyor; çünkü Korcan bize ileride de lazım olacak.

İKİNCİ YARIDAN UMUTLUYUZ

İkinci yarıdan umutluyum. Ben Mustafa hocanın kariyerine ve birikimine güveniyorum. Beşiktaş, kaybettiği puanları ikinci yarıda telafi edecek. Kazanacağı oyuncular var. Delgado, Holosko gibi ve Nihat’ın eski formuna dönmesi de takımımızın gücünü arttıracaktır.

10 BUÇUK NUMARAMIZ DELGADO OLACAK

Delgado sorunu çözülecek. Kendisini çok iyi hazırlayan bir profesyonel. Antalya kampında yapılacak testlerden geçerse, takıma da katılacak. Şimdilik öyle gözüküyor. Delgado hem fiziksel olarak hem de psikolojik olarak kendisini iyi hazırladı. Bizim 10 buçuk numaramız Delgado olacak.

Ben Sergen Yalçın’ın açıklamalarına şaşırdım. Beşiktaş, şu anda bir geçiş döneminde, Sergen’in söylediklerinin bir kısmı doğru olabilir, ama altyapı yeniden ele alınacak ve yeniden değerlendirilecek. Bilimsel çalışmalar var, bunlar uygulanacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler