« Hürriyet.com.tr
MENÜ

1 yıl daha kalmak istiyorum

Kaçan şampiyonluk sonrası F.Bahçe’de kaçırdığı net pozisyonlar yüzünden hedefteki isimler arasında olan İspanyol golcü, "En az 1 yıl daha burada kalmak istiyorum" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
F.BAHÇE’nin tartışılan golcüsü Daniel Güiza, kaçan şampiyonluk nedeniyle çok üzgün olduklarını söyledi. İspanyol golcü FOX TV’ye konuşurken, ilginç açıklamalar yaptı. F.Bahçe’ye gol kralı olarak geldiğini ama artık kral olmadığını belirten Güiza, şunları söyledi:   

Trabzonspor maçında birçok gol pozisyonu yakaladık ama kötü sona engel olamadık. Çok üzgünüm. Sadece ben değil tüm Fenerbahçelilerin isteği, umutları için kötü oldu. Söyleyecek söz bulamıyorum.

Şampiyonluk Fenerbahçe için çok önemliydi, sonuçta tüm yıl bunun için çalıştık. Sonuç acı ve bize de yazık oldu. Ama başımızı dik tutmamız lazım. Çalışmaya devam edip önümüzdeki sezon şampiyonluk için yarışmak gerekiyor.

Maç sonu başkan Aziz Yıldırım soyunma odasına geldi ama benimle konuşmadı, kendisi son derece üzgündü. Başkan mutluluğu hak etti ama biz ona bunu yaşatamadık.

Ameliyat olacak

Fenerbahçe ile 4 yıllık kontrat imzaladım ve 2 senem daha kaldı. En azından 1 yıl daha kalmak istiyorum. Önümüzdeki 2 ay içerisinde neler olacağını göreceğiz. İnşallah Fenerbahçe’de 4 yılımı tamamlarım. Gerçek Güiza’yı ve başarma arzumu göstermek istiyorum. Dünya Kupası’ndan sonra topuğumdan ameliyat olacağım.

Türk ehliyetli İspanyol

14 Mayıs 2010’da B sınıfı Türk ehliyeti alan İspanyol, ülkesinde de aracını bu ehliyetle kullanacağını söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz