İZMİR HABERLERİ

+1 teşekkürü

DHA
27.04.2017 - 10:17Son Güncelleme :

İZMİR Down Sendormu Derneği, mart ayında başlattığı kampanya ile gözlük satışlarından sağlanan gelirin bir bölümünü kendilerine bağışlayan İzmir'in en köklü optik ve gözlük markası Ferruh Filiz'e teşekkür plaketi verdi.

DHA

“21 Mart Dünya Down Sendromu Günü" öncesinde başlattığı kampanya ile Down Sendromlu çocukların eğitim ve rehabilitasyonuna katkı sağlanması amacıyla gözlük satışlarının bir bölümünü derneğe bağışlama kararı alan Ferruh Filiz Optik,  toplam dokuz mağazasından elde edilen geliri derneğe bağışladı. Yapılan bağışın down sendromlu çocukların gelişimine katkı sağlayacak etkinliklerde kullanılacağını belirten İzmir Down Sendromu Derneği Başkanı Gülnaz Rodoplu, “Bugüne kadar birçok kurum ve kuruluştan destek gördük. Çocuklarımızın mutlu olması ve toplumdaki farkındalığın artırılması adına herkes elinden geldiğince katkı sağladı, sağlamaya devam ediyor.  Ferruh Filiz Optik, bir ay boyunca dokuz mağazasında bu farkındalık için önemli bir kampanya yürüttü. Derneğimizin maalesef hiçbir geliri yok. Sağlanan bu katkı çocuklarımızın çeşitli ihtiyaçlarını sağlamak için kullanılacak. Derneğimize katkılarından ve +1 farkındalık yarattıklarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz" dedi.

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden +1 teşekkürü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 10 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça +1 teşekkürü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı