« Hürriyet.com.tr
MENÜ

1 puan iyidir

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
ALMAN teknik direktör Michael Skibbe, Ankaraspor karşısında iyi sayılabilecek bir skor aldıklarını ve 1 puanın kötü olmadığını belirtti. G.Saray Teknik Direktörü şöyle konuştu:

"Özellikle ilk devre kontrol bizdeydi. Son 50 dakika çok yorgunluk vardı. Bizim için iyi sayılabilecek bir skor. Son 20 dakikayı düşünürsek 1 puan bizim için iyidir. Bazı şeyleri sevip sevmemek ayrı şeyler, bugün (dün) bizim için iyi bir sonuç aldık. Lig üçüncüsünden puan aldığımızı düşünürsek kupada mutlu olabiliriz."

Nonda-Baros oynar

Skibbe
, dün sahada olmayan forvet oyuncularıyla ilgili olarak da şu yorumu yaptı: "İnşallah Nonda ile Baros’u pazar günü itibariyle kadroda görürüz. Yani, oynamama durumları da tabii ki olası. Bugün de (dün) oynayabilirlerdi o ihtimalleri var."

Ankaraspor teknik patronu Aykut Kocaman ise sergilenen oyundan memnun olduğunu söylerken, "Özellikle maçın başında gol yememek düşüncelerimiz arasındaydı. Erken gol bizi sıkıntıya soktu. İkinci yarıda oyunun kontrolünü ele aldık. Takım gücümüz iyi. Galibiyete yakın duruyorduk. Kayseri’nin Altay’a puan kaptırmasının ardından alınan 1 puan kötü değil" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz