Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

1 puan başarı

Fenerbahçe'nin Alman çalıştırıcısı Daum, “Beşiktaş çok iyi organizasyon yapıyor. Bizim için zorluk derecesi yüksek bir maç olacak. İnönü’den puanla dönmek büyük başarı olur. Zor bir maç bekliyor bizi” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAÇE Teknik Direktörü Daum, FB TV’de “Teknik Analiz” programına katıldı, gündemeki konulara değindi. Alman çalıştırıcı şunları söyledi: “Ben bu sezonda bugüne kadar 1 defa Beşiktaş ile bir röportaj verdim. Net bir şekilde söylüyorum; hiçbir Türk Medya mensubuyla BJK hakkında bir şey konuşmadım. Ama tabii siz bana şimdi soruyorsanız girelim.
İyi çizgi yakaladılar
Son haftalarda Beşiktaş, çok iyi bir çizgi çiziyor. Bunu derken, sadece sonuçlardan bahsetmiyorum. Oynadığı futbola bakarsak çok iyi organizasyon yapıyor. Nihat, Bobo gibi futbolcular daha da fazla katkısını veriyor. Bizim için zorluk derecesi yüksek bir maç olacak. Bizim için oradan puanla dönmek büyük başarı olur. Zor bir maç bekliyor bizi.”
Topuz’a tam destek
Christoph Daum, kupa için de şu yorumu yaptı: “Zor bir grup bekliyor bizi. Oynayacağımız 2 deplasman maçı da çok zor. Eskişehir ve Antalya’da. Hedefimiz; gruptan çıkmak ve çeyrek finale kalmak. Yabancı oyuncularımıza kupa maçı nedeniyle Noel izni vermeyeceğiz.”
Teknik patron, yazın iki kulüp arasında transferi sorun olan milli oyuncu Mehmet Topuz’a İnönü Stadı’nda  tüm desteği vereceklerinin altını çizdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz