Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

1. Lig'in 4 haftalık programı

Bank Asya 1. Lig'de 17, 18, 19 ve 20. haftada yapılacak maçların programı belli oldu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre, ligde 17, 18, 19 ve 20. haftada oynanacak karşılaşmaların programı şöyle:

17. Hafta şöyle:
14 Ocak Cumartesi:
13.30 Giresunspor-Sakaryaspor (Giresun Atatürk)
19.00 Göztepe-Kartalspor (Altay Alsancak)
15 Ocak Pazar:
13.30 Elazığspor-Konyaspor (Elazığ Atatürk)
13.30 Akhisar Belediyespor-Çaykur Rizespor (Akhisar Belediye)
13.30 Boluspor-İstanbul Güngörenspor (Bolu Atatürk)
13.30 Kayseri Erciyesspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Kamil Ocak)
19.00 Kasımpaşa-Bucaspor (Recep Tayyip Erdoğan)
16 Ocak Pazartesi:
20.00 Adanaspor-Denizlispor (Adana 5 Ocak)

18. Hafta şöyle:
21 Ocak Cumartesi:
13.30 Kayseri Erciyesspor-Bucaspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
16.00 Elazığspor-Kartalspor (Elazığ Atatürk)
19.00 Kasımpaşa-Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)
22 Ocak Pazar:
13.30 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)
13.30 Akhisar Belediyespor-İstanbul Güngörenspor (Akhisar Belediye)
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Sakaryaspor (Tavşanlı Ada)
16.00 Adanaspor-Karşıyaka (Adana 5 Ocak)
19.00 Göztepe-Denizlispor (Altay Alsancak)
23 Ocak Pazartesi:
20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor (Kamil Ocak)

19. Hafta şöyle:
28 Ocak Cumartesi:
13.30 Kartalspor-Kasımpaşa (Kartal İlçe)
16.00 Sakaryaspor-Boluspor (Sakarya Atatürk)
19.00 Bucaspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Yeni Buca)
29 Ocak Pazar:
13.30 Çaykur Rizespor-Adanaspor (Yeni Rize Şehir)
13.30 İstanbul Güngörenspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Mimar Yahya Baş)
13.30 Giresunspor-Akhisar Belediyespor (Giresun Atatürk)
16.00 Konyaspor-Kayseri Erciyesspor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)
19.00 Karşıyaka-Göztepe (İzmir Atatürk)
30 Ocak Pazartesi:
20.00 Denizlispor-Elazığspor (Denizli Atatürk)

20. Hafta şöyle:
4 Şubat Cumartesi:
13.30 Akhisar Belediyespor-Boluspor (Akhisar Belediye)
16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Giresunspor (Kamil Ocak)
19.00 Adanaspor-İstanbul Güngörenspor (Adana 5 Ocak)
05 Şubat Pazar:
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Konyaspor (Tavşanlı Ada)
13.30 Kayseri Erciyesspor-Kartalspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan açık saha)
13.30 Kasımpaşa-Denizlispor(Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Elazığspor-Karşıyaka (Elazığ Atatürk)
19.00 Göztepe-Çaykur Rizespor (Altay Alsancak)
06 Şubat Pazartesi:
20.00 Bucaspor-Sakaryaspor (Yeni Buca Stadı)

Bunları da Beğenebilirsiniz