« Hürriyet.com.tr
MENÜ

1. Ligde bugün dört maç oynanacak

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray - Denizli

Yerli Cimbom 3 puan peşinde

Lider G.Saray, 18. hafta ve devrenin son maçında bu akşam Denizlispor'u ağırlıyor. Sarı kırmızılı ekip, yabancılarından Hagi ve Popescu'nun cezalı, Jardel ve Capone'nin sakat, Taffarel ve Marcio'nun da izinli olmaları nedeniyle bugünkü karşılaşmaya yerli oyunculardan kurulu bir kadro ile çıkacak. Ali Sami Yen Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak karşılaşmayı Ali Aydın yönetecek. Maç, Teleon'dan naklen yayınlanacak.

G.SARAY

Kerem,Fatih, Bülent,Vedat,Hakan,Okan,K.Emre,Suat,Ergün,Hasan ,Arif

DENİZLİ

Süleyman,El Saka,Badra,İbrahim,Ali Tandoğan,Levent,Tolunay,A.Hassan,Timuçin,Coşkun,Coulibaly

Kartal’ın zorlu sınavı

Y.Yozgat - Beşiktaş

Son üç haftada kaybettiği 7 puanla liderlikten 3. sıraya inen Beşiktaş, zorlu Yozgat deplasmanında 3 puan arıyor. Şehir Stadı'nda saat 13.30'da başlayacak karşılaşmayı hakem Murat Ilgaz yönetecek. Beşiktaş'ta Halilagiç, Ayhan sakat. Yozgat'ta ise Cem doping, İlker ise kart cezası nedeniyle oynamayacak.

Y.YOZGAT

Gökhan,Gökmen, Selim, Cihat, M.Özer, Tarık, Cengizhan, Hüseyin, İlyas, Preko, Ayew

BEŞİKTAŞ

Fevzi,Ali Eren, Rahim, Tayfur, Nihat, Mehmet, Yasin, İbrahim, Münch, Nouma, Ahmet

Ligde iki maç daha var

Antalya-Siirt G.Antep-Bursa

Ligde ilk devrenin son haftasında bugün iki karşılaşma daha oynanacak. Zirveyi zorlayan G.Antepspor, son haftaların başarılı takımı Bursaspor'u ağırlıyor. Kamil Ocak Stadı'nda saat 13.30'da başlayacak maçın hakemi İsmet Arzuman. Orta sıralarda yer alan Antalyaspor, ligin galibiyetsiz tek takımı Siirt Jet-Pa önünde fark arıyor. Cem Tosyalı'nın yöneteceği Antalya Atatürk Stadı'ndaki karşılaşmanın başlama saati 14.00.


Bunları da Beğenebilirsiniz