ANKARA HABERLERİ

1 aydır asfalt bekliyor

Doğahan GİRİTLİOĞLU
29.03.2017 - 15:57Son Güncelleme :

Çankaya Söğütözü Mahallesi 2176’ncı Cadde’de altyapı için kazılan yolların bir ayı aşkın süredir asfaltlanmaması, bölgeyi kullanan sürücüler ve çevre sakinlerinin tepkisini çekiyor.

Doğahan GİRİTLİOĞLU

Altyapı çalışmalarının tamamlanmasına karşın, cadde üzerinde açılan derin çukurların kapatılmadan, toprakla doldurulması özellikle araçlarıyla bölgeden geçmek isteyen vatandaşlara büyük zorluk yaşatıyor. Aynı zamanda CHP Genel Merkezi’ne de çıkan caddeyi kullanan sürücülerden Ferhat Duruay, Büyükşehir Belediyesi’ne çağrıda bulunarak şunları söyledi:

KENTE YAKIŞMIYOR

“Bu cadde kentin ana arterlerinden Eskişehir Yolu’nun yanı sıra aralarında bakanlık binalarının da bulunduğu birçok noktaya ulaşım sağlıyor. Şehrin göbeğinde asfaltsız, toz toprak ve çukur içinde kalan bir caddenin bulunması Başkent’e yakışmıyor. Kazı çalışmaları tamamlandı ancak 1 ayı aşkın süredir caddenin yeniden asfaltlanmasını bekliyoruz.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden 1 aydır asfalt bekliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 15 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 1 aydır asfalt bekliyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı