« Hürriyet.com.tr
MENÜ

1. Amatör küme karşılaşmaları

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

1.GRUP: Buca-Altay: 0-2, İzmirspor-Petkim: 2-0, Karşıyaka-Denizgücü: 0-7, Göztepe-Havagücü: 0-4

2.GRUP: Altındağ-Çocuk Esirgeme: 2-3, Bornovaspor-Çay.Mahalle Demirköprü: 0-5, Y.Bornova-Çamdibi İ.Y.: 5-1, Yolspor-Tariş: 2-4

3.GRUP: Gökova-GSİM: 0-0, Gültepe Kültür-Toros: 5-1, Yeşilova-Ege Çağlayan: 3-0, Telekom-Demirspor: 0-1

4.GRUP: Mersinli-Umurbey: 1-3, Özçamdibi-Çamkule: 2-2, Altınordu-Sümer: 3-0, Tekel-Çamdibispor: 7-1

5.GRUP: Derikonur-Güvenspor: 4-0, Şirinyer-Buca Belediye: 1-2, Kayaspor-Ağaç İşleri: 4-3, Karabağlar-Güraltay: 0-4

6.GRUP: Gaziemirgücü-Bozyaka: 3-0, Atilla-Maliye: 3-0, İzmir BŞB.-Kaleçamlık: 11-0, Özyeşiltepe-Kilimcitepespor: 7-1

7.GRUP: Emniyet-Karantina: 2-2, Narlıdere-Balçova İ.Y.: 0-5, Balçova Bld.-Yeniköy: 3-2

8.GRUP: Çiğli Maltepe-Karşıyaka Bld.: 0-3, Karşıyaka Demir Köprü-Esenspor: 1-3, Dedebaşı-İmbatlı Yıldırım: 2-5, Mavişehir 79-Örnekköy: 2-4

9.GRUP: S.Efes-Çaybaşı: 3-0, Bayındır-Tire: 1-2, Gökçen-Ödemiş: 2-3, Torbalı-Konaklı: 2-5

10.GRUP: Gümüldür-Alaçatı: 1-0, Ürkmez-Özdere: 2-2, Urla Gençlik-Çeşme Belediye: 2-0, Menderes-Karaburun: 1-4

11.GRUP: Kemalpaşa-Aşağı Kızılca: 13-0, Halilbeyli-Ulucak: 1-5,

Çambel-Örengücü: 2-3, Damlacık Yayla-Armutlu: 1-4

12.GRUP: Menemen Belediye-Çandarlı: 11-0, Y.Foça-Gerenköy: 4-2, Göçbeyli-Bergama: 3-0, Kınık-Dikili: 7-4

13.GRUP: Seyrek-Çiğli Bld.: 0-11, Ulukent-Meta: 3-3, Emiralem-BTA: 3-1, Asarlık-Sasalı: 0-3

(A) GENÇLER LİGİ

1.GRUP: İZSU-Kemalpaşa: 3-0, Yolspor-Y.Bornova: 1-3, Çocuk Esirgeme-Osmangazi: 3-5, Bornova Bld.-Ceylanspor: 3-2

2.GRUP: Gültepe Kültür-Altınırmak: 0-3, Yeşilova-GSİM: 1-1, Mersinli-Tekel: 6-0

3.GRUP: Altındağ-Gökova: 5-1, Altınordu-Telekom: 3-0, Çamdibigücü-Ülküspor: 2-5, Umurbey-Demirspor: 3-1

4.GRUP: Buca Bld.-Ovakent: 4-0, Şirinyer-Kayaspor: 10-1, Şirinyer İ.Y.-Güvenspor: 0-4, Güraltay-Karabağlar: 0-3

5.GRUP: Bozyaka-Diş Teknisyenleri: 1-1, Yeşilyurt-Gençlerbirliği: 2-1, E.Esnaf-İzmir BŞB.: 1-1

6.GRUP: Karagücü-Gümüldür: 1-0, İncispor-Balçova İ.Y.: 1-0, Urla Gençlik-Tire: 2-4, Menderes-Balçovaspor: 0-2

7.GRUP: Esenspor-Çiğli Bld.: 0-3, Meta-İmbatlı Yıldırım: 11-2, Yeşiltepe-Menemen Bld.: 0-3

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler